Suplování:   Středa 26.6.2019

datum výpisu: 25.6.2019 (11:39)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

   

Proj

Proj

Proj

Proj

       

1.B

   

Proj

Proj

Proj

Proj

       

2.A

   

Proj

Proj

Proj

Proj

       

2.B

   

Proj

Proj

Proj

Proj

       

3.A

   

Proj

Proj

Proj

Proj

       

3.B

   

Proj

Proj

Proj

Proj

       

4.A

   

Proj

Proj

Proj

Proj

       

4.B

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

5.A

   

Proj

Proj

Proj

Proj

       

6.A

   

Proj

Proj

Proj

Proj

       

7.A

   

Proj

Proj

Proj

Proj

       

8.A

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Brožová Hana (Paed)

   

..

..

-

..

       

Hanuš Vladimír (Paed)

   

..

..

..

-

       

Krejčí Jan (Paed)

   

-

..

..

..

       

Nová Martina (Paed)

   

-

....

..

..

       

Patráková Jana (Paed)

   

..

..

..

..

       

Sýkorová Jitka (Paed)

   

-

-

..

....

       

Trejbalová Radka (Paed)

   

..

..

..

..

       

Volfová Eva (Paed)

   

..

-

-

..

       

Zábrodská Vendula (Paed)

   

-

-

..

..

       

Zaplatílek Ladislav (Paed)

   

..

..

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Rychtr Luděk

2.hod

odpadá

Tv

2.B (Chl)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Tv

3.A (Chl)

 

zrušeno

Bareš Jaroslav

1.hod

odpadá

Aj

7.A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Aj

3.B (A3Ba)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Aj

6.A (A6Aa)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Aj

5.A (A5Ab)

 

zrušeno

Blažek Radomír

1.hod

odpadá

Iv

1.B (I1Ba)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Iv

1.B (I1Bb)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Iv

6.A (I6Aa)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Iv

6.A (I6Ab)

 

zrušeno

Brožová Hana

1.hod

navíc

TH

5.A

(21)

 
 

6.hod

odpadá

Aj

8.A (A8Aa)

 

Maturita

 

2.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Devátá Zuzana

2.hod

odpadá

Ov

4.A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Nj

2.B (Nj2B)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Ov

3.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Nj

4.A (Nj4A)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Nj

4.B (Nj4B)

 

Maturita

Hanuš Vladimír

1.hod

navíc

TH

1.B

(01)

 
 

2.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Hylmar Jaromír

1.hod

odpadá

Z

3.B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Tv

1.B (Chl)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Z

5.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Tv

6.A (Chl)

 

zrušeno

Klika Martin

1.hod

odpadá

Fy

4.A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Fy

1.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Fy

2.A

 

zrušeno

Kosáčková Jana

1.hod

odpadá

Aj

1.B (A1Bb)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Nj

8.A (Nj8A)

 

Maturita

 

3.hod

odpadá

Aj

4.A (A4Ab)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Nj

3.B (Nj3B)

 

zrušeno

Krejčí Jan

1.hod

navíc

TH

3.A

(18)

 
 

6.hod

odpadá

M

3.B

 

zrušeno

 

2.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Kučerová Miluše

2.hod

odpadá

C

3.B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

C

5.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

C

1.B

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

C

4.B

 

Maturita

Nová Martina

1.hod

navíc

TH

6.A

(07)

 
 

1.hod

odpadá

Tv

1.A (Chl)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Tv

6.A (Dív)

 

zrušeno

 

2.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Nývltová Jaroslava

1.hod

odpadá

Eh

5.A (Hv5A)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Eh

5.A (Hv5A)

 

zrušeno

Patráková Jana

1.hod

navíc

TH

1.A

(13)

 
 

2.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Pivoňková Alice

3.hod

odpadá

Tv

1.B (Dív)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Z

2.A

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

Z

2.B

 

zrušeno

Rychtrová Veronika

2.hod

odpadá

Bi

3.A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Bi

2.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Tv

2.A (Dív)

 

zrušeno

Salvet Jan

1.hod

odpadá

Ev

5.A (Ev5A)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Ev

5.A (Ev5A)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

LS

8.A (LS48)+

 

Maturita

 

4.hod

odpadá

LS

8.A (LS48)+

 

Maturita

 

5.hod

odpadá

C

8.A

 

Maturita

Sýkorová Jitka

1.hod

navíc

TH

7.A

(11)

 
 

1.hod

odpadá

Ch

3.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Ch

7.A

 

zrušeno

 

2.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Šafránek Miroslav

1.hod

odpadá

M

8.A

 

Maturita

 

2.hod

odpadá

M

6.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

M

2.B

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

M

3.A

 

zrušeno

Šedivá Petra

2.hod

odpadá

Aj

2.A (A2Ab)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Aj

2.B (A2Bb)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Aj

1.A (A1Ab)

 

zrušeno

Trejbalová Radka

1.hod

navíc

TH

4.A

(04)

 
 

1.hod

odpadá

Nj

6.A (Nj6A)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Nj

5.A (Nj5A)

 

zrušeno

 

2.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Trojanová Mirka

1.hod

odpadá

D

4.B

 

Maturita

 

3.hod

odpadá

Aj

3.B (A3Bb)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

D

6.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Aj

8.A (A8Ab)

 

Maturita

Volfová Eva

1.hod

navíc

TH

3.B

(08)

 
 

1.hod

odpadá

Tv

1.A (Dív)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Bi

4.A

 

zrušeno

 

2.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Zábrodská Vendula

1.hod

navíc

TH

2.A

(05)

 
 

1.hod

odpadá

C

2.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Fj

4.B (Fj4B)

 

Maturita

 

2.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Zaplatílek Ladislav

1.hod

navíc

TH

2.B

(16)

 
 

1.hod

odpadá

C

2.B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Zv

1.B

 

zrušeno

 

2.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Zelenková Andrea

1.hod

odpadá

Fj

6.A (Fj6A)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Fj

8.A (Fj8A)

 

Maturita

 

3.hod

odpadá

Fj

2.B (Fj2B)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Fj

3.B (Fj3B)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Fj

1.B (Fj1B)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Fj

5.A (Fj5A)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

TH

 

(13)

navíc

Patráková Jana

 
 

1.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(No)

 

1.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Vá)

 

2.- 5. hod Projektový den

1.B

1.hod

TH

 

(01)

navíc

Hanuš Vladimír

 
 

1.hod

Aj

A1Bb

 

odpadá

 

(Ká)

 

1.hod

Iv

I1Ba

 

odpadá

 

(Bl)

 

6.hod

Zv

   

odpadá

 

(Zp)

 

2.- 5. hod Projektový den

2.A

1.hod

TH

 

(05)

navíc

Zábrodská Vendula

 
 

1.hod

C

   

odpadá

 

(Zb)

 

6.hod

Fy

   

odpadá

 

(Kl)

 

2.- 5. hod Projektový den

2.B

1.hod

TH

 

(16)

navíc

Zaplatílek Ladislav

 
 

1.hod

C

   

odpadá

 

(Zp)

 

7.hod

Z

   

odpadá

 

(Pv)

 

2.- 5. hod Projektový den

3.A

1.hod

TH

 

(18)

navíc

Krejčí Jan

 
 

1.hod

Ch

   

odpadá

 

(Sý)

 

7.hod

M

   

odpadá

 

(Šf)

 

2.- 5. hod Projektový den

3.B

1.hod

TH

 

(08)

navíc

Volfová Eva

 
 

1.hod

Z

   

odpadá

 

(Hm)

 

6.hod

M

   

odpadá

 

(Kr)

 

2.- 5. hod Projektový den

4.A

1.hod

TH

 

(04)

navíc

Trejbalová Radka

 
 

1.hod

Fy

   

odpadá

 

(Kl)

 

6.hod

Bi

   

odpadá

 

(Vá)

 

2.- 5. hod Projektový den

4.B

0.- 9. hod Maturita

5.A

1.hod

TH

 

(21)

navíc

Brožová Hana

 
 

1.hod

Eh

Hv5A

 

odpadá

 

(Ný)

 

1.hod

Ev

Ev5A

 

odpadá

 

(Sv)

 

6.hod

Fj

Fj5A

 

odpadá

 

(Ze)

 

6.hod

Nj

Nj5A

 

odpadá

 

(Tr)

 

2.- 5. hod Projektový den

6.A

1.hod

TH

 

(07)

navíc

Nová Martina

 
 

1.hod

Fj

Fj6A

 

odpadá

 

(Ze)

 

1.hod

Nj

Nj6A

 

odpadá

 

(Tr)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Hm)

 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(No)

 

2.- 5. hod Projektový den

7.A

1.hod

TH

 

(11)

navíc

Sýkorová Jitka

 
 

1.hod

Aj

   

odpadá

 

(Bš)

 

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Sý)

 

2.- 5. hod Projektový den

8.A

0.- 9. hod Maturita

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 2.- 5. hod - Patráková Jana

1.B, 2.- 5. hod - Hanuš Vladimír

2.A, 2.- 5. hod - Zábrodská Vendula

2.B, 2.- 5. hod - Zaplatílek Ladislav

3.A, 2.- 5. hod - Krejčí Jan

3.B, 2.- 5. hod - Volfová Eva

4.A, 2.- 5. hod - Trejbalová Radka

5.A, 2.- 5. hod - Brožová Hana

6.A, 2.- 5. hod - Nová Martina

7.A, 2.- 5. hod - Sýkorová Jitka

 

 

Suplování:   Čtvrtek 27.6.2019

datum výpisu: 25.6.2019 (11:39)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

 

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

       

1.B

 

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

       

2.A

 

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

       

2.B

 

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

       

3.A

 

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

       

3.B

 

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

       

4.A

 

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

       

4.B

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

5.A

 

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

       

6.A

 

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

       

7.A

 

Spor

Spor

Spor

Spor

Spor

       

8.A

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Aerts Pavlína (Paed)

 

-

-

....

..

..

       

Bareš Jaroslav (Paed)

 

..

-

..

..

..

       

Blažek Radomír (Paed)

 

-

-

-

....

..

       

Brožová Hana (Paed)

 

..

..

..

..

..

       

Hanuš Vladimír (Paed)

 

..

..

..

-

-

       

Hylmar Jaromír (Paed)

 

..

..

..

..

-

       

Klika Martin (Paed)

 

-

....

..

..

..

       

Kosáčková Jana (Paed)

 

-

-

-

-

-

       

Krejčí Jan (Paed)

 

..

..

..

....

..

       

Kučerová Miluše (Paed)

 

..

-

..

-

-

       

Nová Martina (Paed)

 

....

..

..

..

..

       

Nývltová Jaroslava (Paed)

 

..

..

..

..

-

       

Patráková Jana (Paed)

 

-

..

-

..

..

       

Pivoňková Alice (Paed)

 

-

-

..

..

..

       

Salvet Jan (Paed)

 

..

..

..

..

..

       

Sýkorová Jitka (Paed)

 

..

-

..

..

..

       

Šafránek Miroslav (Paed)

 

..

..

..

..

..

       

Šedivá Petra (Paed)

 

..

..

..

..

-

       

Trejbalová Radka (Paed)

 

....

..

-

-

..

       

Trojanová Mirka (Paed)

 

..

..

..

..

-

       

Volfová Eva (Paed)

 

..

..

-

-

..

       

Zábrodská Vendula (Paed)

 

..

..

....

-

..

       

Zaplatílek Ladislav (Paed)

 

..

..

-

..

..

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Rychtr Luděk

6.hod

odpadá

Tv

8.A (Chl)

 

Maturita

Aerts Pavlína

6.hod

odpadá

Tv

8.A (Dív)

 

Maturita

 

8.hod

odpadá

Tv

5.A (Dív)

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Bareš Jaroslav

8.hod

odpadá

AK2

8.A (Ak4a)+

 

Maturita

 

9.hod

odpadá

AK2

8.A (Ak4a)+

 

Maturita

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Blažek Radomír

6.hod

odpadá

Iv

4.A (I4Aa)

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Brožová Hana

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Hanuš Vladimír

6.hod

odpadá

M

5.A

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Hylmar Jaromír

7.hod

odpadá

Z

3.A

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Tv

5.A (Chl)

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Klika Martin

7.hod

odpadá

M

4.B

 

Maturita

 

8.hod

odpadá

Fy

2.B

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Kosáčková Jana

6.hod

odpadá

Aj

4.A (A4Ab)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

AK2

8.A (Ak4b)+

 

Maturita

 

9.hod

odpadá

AK2

8.A (Ak4b)+

 

Maturita

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Krejčí Jan

8.hod

odpadá

M

7.A

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Kučerová Miluše

8.hod

odpadá

C

3.B

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Macháčková Radka

3.hod

odpadá

AK2

7.A (AK3c)+

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

AK2

7.A (AK3c)+

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

D

1.A

 

zrušeno

Nová Martina

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Nývltová Jaroslava

7.hod

odpadá

Eh

1.B (Hv1B)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Eh

1.B (Hv1B)

 

zrušeno

 

9.hod

odpadá

RjN

3.B (RjN)+

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Patráková Jana

8.hod

odpadá

AK2

8.A (Ak4c)+

 

Maturita

 

9.hod

odpadá

AK2

8.A (Ak4c)+

 

Maturita

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Pivoňková Alice

6.hod

odpadá

Z

6.A

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Salvet Jan

7.hod

odpadá

Ev

1.B (Ev1B)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Ev

1.B (Ev1B)

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Sýkorová Jitka

6.hod

odpadá

Ch

2.A

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Šafránek Miroslav

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Šedivá Petra

8.hod

odpadá

AK2

8.A (Ak4d)+

 

Maturita

 

9.hod

odpadá

AK2

8.A (Ak4d)+

 

Maturita

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Trejbalová Radka

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Trojanová Mirka

6.hod

odpadá

D

3.B

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Volfová Eva

6.hod

odpadá

Bi

7.A

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Zábrodská Vendula

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Zaplatílek Ladislav

7.hod

odpadá

C

2.B

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

Zv

6.A

 

zrušeno

 

1.- 5. hod Obecný pedagogický dohled

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.hod

D

   

odpadá

 

(Má)

 

1.- 5. hod Sportovní den

1.B

7.hod

Eh

Hv1B

 

odpadá

 

(Ný)

 

7.hod

Ev

Ev1B

 

odpadá

 

(Sv)

 

8.hod

Eh

Hv1B

 

odpadá

 

(Ný)

 

8.hod

Ev

Ev1B

 

odpadá

 

(Sv)

 

9.hod

RjN

RjN

 

odpadá

 

(Ný)

 

1.- 5. hod Sportovní den

2.A

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Sý)

 

9.hod

RjN

RjN

 

odpadá

 

(Ný)

 

1.- 5. hod Sportovní den

2.B

7.hod

C

   

odpadá

 

(Zp)

 

8.hod

Fy

   

odpadá

 

(Kl)

 

9.hod

RjN

RjN

 

odpadá

 

(Ný)

 

1.- 5. hod Sportovní den

3.A

7.hod

Z

   

odpadá

 

(Hm)

 

9.hod

RjN

RjN

 

odpadá

 

(Ný)

 

1.- 5. hod Sportovní den

3.B

6.hod

D

   

odpadá

 

(Tá)

 

8.hod

C

   

odpadá

 

(Ku)

 

9.hod

RjN

RjN

 

odpadá

 

(Ný)

 

1.- 5. hod Sportovní den

4.A

6.hod

Aj

A4Ab

 

odpadá

 

(Ká)

 

6.hod

Iv

I4Aa

 

odpadá

 

(Bl)

 

1.- 5. hod Sportovní den

4.B

0.- 9. hod Maturita

5.A

6.hod

M

   

odpadá

 

(Hš)

 

8.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Hm)

 

8.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ar)

 

9.hod

RjN

RjN

 

odpadá

 

(Ný)

 

1.- 5. hod Sportovní den

6.A

6.hod

Z

   

odpadá

 

(Pv)

 

8.hod

Zv

   

odpadá

 

(Zp)

 

9.hod

RjN

RjN

 

odpadá

 

(Ný)

 

1.- 5. hod Sportovní den

7.A

6.hod

Bi

   

odpadá

 

(Vá)

 

8.hod

M

   

odpadá

 

(Kr)

 

9.hod

RjN

RjN

 

odpadá

 

(Ný)

 

1.- 5. hod Sportovní den

8.A

0.- 9. hod Maturita

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1.- 5. hod - Patráková Jana

1.B, 1.- 5. hod - Hanuš Vladimír

2.A, 1.- 5. hod - Zábrodská Vendula

2.B, 1.- 5. hod - Zaplatílek Ladislav

3.A, 1.- 5. hod - Krejčí Jan

3.B, 1.- 5. hod - Volfová Eva

4.A, 1.- 5. hod - Trejbalová Radka

5.A, 1.- 5. hod - Brožová Hana

6.A, 1.- 5. hod - Nová Martina

7.A, 1.- 5. hod - Sýkorová Jitka

 

 

Suplování:   Pátek 28.6.2019

datum výpisu: 25.6.2019 (11:39)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.B

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

8.A

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Matu

Změny v rozvrzích učitelů:

Rychtr Luděk

2.hod

odpadá

Tv

4.A (Chl)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Tv

3.A (Chl)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Tv

2.B (Chl)

 

zrušeno

Bareš Jaroslav

3.hod

odpadá

Aj

4.B (A4Ba)

 

Maturita

 

4.hod

odpadá

Aj

3.B (A3Ba)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Aj

5.A (A5Ab)

 

zrušeno

Blažek Radomír

1.hod

odpadá

Iv

8.A (I8Aa)

 

Maturita

 

2.hod

odpadá

Iv

8.A (I8Ab)

 

Maturita

 

3.hod

odpadá

Iv

4.B (I4Bb)

 

Maturita

 

4.hod

odpadá

Iv

4.B (I4Ba)

 

Maturita

Brožová Hana

1.hod

navíc

TH

5.A

(21)

 
 

1.hod

odpadá

Aj

1.A (A1Aa)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Aj

8.A (A8Aa)

 

Maturita

 

3.hod

odpadá

Aj

1.B (A1Ba)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

D

4.A

 

zrušeno

Devátá Zuzana

2.hod

odpadá

Nj

4.B (Nj4B)

 

Maturita

 

3.hod

odpadá

Nj

4.A (Nj4A)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Ov

4.A

 

zrušeno

Hanuš Vladimír

1.hod

navíc

TH

1.B

(01)

 
 

1.hod

odpadá

M

1.B

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

M

2.A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

M

5.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Fy

6.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Fy

3.B

 

zrušeno

Klika Martin

1.hod

odpadá

M

4.B

 

Maturita

 

2.hod

odpadá

Fy

1.B

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Fy

8.A

 

Maturita

 

6.hod

odpadá

Fy

5.A

 

zrušeno

Kosáčková Jana

3.hod

odpadá

Aj

1.B (A1Bb)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Aj

4.B (A4Bb)

 

Maturita

 

5.hod

odpadá

Nj

3.A (Nj3A)

 

zrušeno

Krejčí Jan

1.hod

navíc

TH

3.A

(18)

 
 

1.hod

odpadá

C

3.A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

M

3.B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

C

6.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

M

1.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

M

7.A

 

zrušeno

Nová Martina

1.hod

navíc

TH

6.A

(07)

 
 

1.hod

odpadá

Bi

6.A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Bi

6.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Tv

3.A (Dív)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Tv

1.A (Chl)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Bi

8.A

 

Maturita

Nývltová Jaroslava

1.hod

odpadá

Eh

2.B (Hv2B)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Eh

2.B (Hv2B)

 

zrušeno

Patráková Jana

1.hod

navíc

TH

1.A

(13)

 
 

3.hod

odpadá

Bi

1.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Aj

2.A (A2Aa)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Aj

5.A (A5Aa)

 

zrušeno

Pivoňková Alice

1.hod

odpadá

Z

2.A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Tv

4.A (Dív)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Z

7.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Z

6.A

 

zrušeno

Salvet Jan

1.hod

odpadá

Ev

2.B (Ev2B)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Ev

2.B (Ev2B)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

C

8.A

 

Maturita

 

4.hod

odpadá

Ev

2.A (V2Ab)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Ev

2.A (V2Aa)

 

zrušeno

Sýkorová Jitka

1.hod

navíc

TH

7.A

(11)

 
 

1.hod

odpadá

Ch

3.B

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Ch

3.A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Ch

2.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Ch

5.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Ch

1.B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Ch

4.B

 

Maturita

Šafránek Miroslav

1.hod

odpadá

M

4.A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

M

3.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

M

8.A

 

Maturita

 

5.hod

odpadá

M

2.B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

M

6.A

 

zrušeno

Šedivá Petra

1.hod

odpadá

Aj

1.A (A1Ab)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Aj

2.A (A2Ab)

 

zrušeno

Trejbalová Radka

1.hod

navíc

TH

4.A

(04)

 
 

1.hod

odpadá

Nj

7.A (Nj7A)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

C

1.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

C

4.A

 

zrušeno

Trojanová Mirka

1.hod

odpadá

Aj

8.A (A8Ab)

 

Maturita

 

2.hod

odpadá

D

7.A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

D

2.B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Aj

3.B (A3Bb)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

D

4.B

 

Maturita

 

6.hod

odpadá

D

3.A

 

zrušeno

Vlášek Martin

3.hod

odpadá

Tv

3.B (Chl)

 

zrušeno

Volfová Eva

1.hod

navíc

TH

3.B

(08)

 
 

2.hod

odpadá

Bi

5.A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

Tv

3.B (Dív)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Bi

1.B

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Tv

1.A (Dív)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Tv

2.B (Dív)

 

zrušeno

Zábrodská Vendula

1.hod

navíc

TH

2.A

(05)

 
 

1.hod

odpadá

Fj

7.A (Fj7A)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

Fj

4.B (Fj4B)

 

Maturita

 

3.hod

odpadá

Fj

4.A (Fj4A)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

C

7.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Fj

3.A (Fj3A)

 

zrušeno

Zaplatílek Ladislav

1.hod

navíc

TH

2.B

(16)

 
 

1.hod

odpadá

Zv

5.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

Zv

2.B

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

Zv

3.B

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

Zv

7.A

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

TH

 

(13)

navíc

Patráková Jana

 
 

1.hod

Aj

A1Aa

 

odpadá

 

(Bá)

 

1.hod

Aj

A1Ab

 

odpadá

 

(Še)

 

2.hod

C

   

odpadá

 

(Tr)

 

3.hod

Bi

   

odpadá

 

(Pt)

 

4.hod

M

   

odpadá

 

(Kr)

 

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(No)

 

5.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Vá)

1.B

1.hod

TH

 

(01)

navíc

Hanuš Vladimír

 
 

1.hod

M

   

odpadá

 

(Hš)

 

2.hod

Fy

   

odpadá

 

(Kl)

 

3.hod

Aj

A1Ba

 

odpadá

 

(Bá)

 

3.hod

Aj

A1Bb

 

odpadá

 

(Ká)

 

4.hod

Bi

   

odpadá

 

(Vá)

 

5.hod

Ch

   

odpadá

 

(Sý)

2.A

1.hod

TH

 

(05)

navíc

Zábrodská Vendula

 
 

1.hod

Z

   

odpadá

 

(Pv)

 

2.hod

M

   

odpadá

 

(Hš)

 

3.hod

Ch

   

odpadá

 

(Sý)

 

4.hod

Aj

A2Aa

 

odpadá

 

(Pt)

 

4.hod

Ev

V2Ab

 

odpadá

 

(Sv)

 

5.hod

Aj

A2Ab

 

odpadá

 

(Še)

 

5.hod

Ev

V2Aa

 

odpadá

 

(Sv)

2.B

1.hod

TH

 

(16)

navíc

Zaplatílek Ladislav

 
 

1.hod

Eh

Hv2B

 

odpadá

 

(Ný)

 

1.hod

Ev

Ev2B

 

odpadá

 

(Sv)

 

2.hod

Eh

Hv2B

 

odpadá

 

(Ný)

 

2.hod

Ev

Ev2B

 

odpadá

 

(Sv)

 

3.hod

D

   

odpadá

 

(Tá)

 

4.hod

Zv

   

odpadá

 

(Zp)

 

5.hod

M

   

odpadá

 

(Šf)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Ry)

 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Vá)

3.A

1.hod

TH

 

(18)

navíc

Krejčí Jan

 
 

1.hod

C

   

odpadá

 

(Kr)

 

2.hod

Ch

   

odpadá

 

(Sý)

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(Šf)

 

4.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(No)

 

4.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Ry)

 

5.hod

Fj

Fj3A

 

odpadá

 

(Zb)

 

5.hod

Nj

Nj3A

 

odpadá

 

(Ká)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(Tá)

3.B

1.hod

TH

 

(08)

navíc

Volfová Eva

 
 

1.hod

Ch

   

odpadá

 

(Sý)

 

2.hod

M

   

odpadá

 

(Kr)

 

3.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Vl)

 

3.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Vá)

 

4.hod

Aj

A3Ba

 

odpadá

 

(Bš)

 

4.hod

Aj

A3Bb

 

odpadá

 

(Tá)

 

5.hod

Zv

   

odpadá

 

(Zp)

 

6.hod

Fy

   

odpadá

 

(Hš)

4.A

1.hod

TH

 

(04)

navíc

Trejbalová Radka

 
 

1.hod

M

   

odpadá

 

(Šf)

 

2.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Pv)

 

2.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Ry)

 

3.hod

Fj

Fj4A

 

odpadá

 

(Zb)

 

3.hod

Nj

Nj4A

 

odpadá

 

(De)

 

4.hod

C

   

odpadá

 

(Tr)

 

5.hod

D

   

odpadá

 

(Bá)

 

6.hod

Ov

   

odpadá

 

(De)

4.B

0.- 9. hod Maturita

5.A

1.hod

TH

 

(21)

navíc

Brožová Hana

 
 

1.hod

Zv

   

odpadá

 

(Zp)

 

2.hod

Bi

   

odpadá

 

(Vá)

 

3.hod

M

   

odpadá

 

(Hš)

 

4.hod

Ch

   

odpadá

 

(Sý)

 

5.hod

Aj

A5Aa

 

odpadá

 

(Pt)

 

5.hod

Aj

A5Ab

 

odpadá

 

(Bš)

 

6.hod

Fy

   

odpadá

 

(Kl)

6.A

1.hod

TH

 

(07)

navíc

Nová Martina

 
 

1.hod

Bi

   

odpadá

 

(No)

 

2.hod

Bi

   

odpadá

 

(No)

 

3.hod

C

   

odpadá

 

(Kr)

 

4.hod

Z

   

odpadá

 

(Pv)

 

5.hod

Fy

   

odpadá

 

(Hš)

 

6.hod

M

   

odpadá

 

(Šf)

7.A

1.hod

TH

 

(11)

navíc

Sýkorová Jitka

 
 

1.hod

Fj

Fj7A

 

odpadá

 

(Zb)

 

1.hod

Nj

Nj7A

 

odpadá

 

(Tr)

 

2.hod

D

   

odpadá

 

(Tá)

 

3.hod

Z

   

odpadá

 

(Pv)

 

4.hod

C

   

odpadá

 

(Zb)

 

5.hod

M

   

odpadá

 

(Kr)

 

6.hod

Zv

   

odpadá

 

(Zp)

8.A

0.- 9. hod Maturita

 

Zpracováno v systému Bakaláři