Tradiční oceňování úspěšných žáků a studentů vrchlabských škol

Klášterní kostel sv. Augustina na sv. Jana opět po roce hostil žáky a studenty, kteří se ve školním roce 2023/2024 umístili na předních místech olympiád a oborových soutěží. Z 56 nominovaných bylo 15 studentů našeho gymnázia. Pokud bychom i my nominovali ty, kteří složili mezinárodně uznávané zkoušky Cambridge English, bylo by jich ještě o 13 více.

Ocenění z rukou místostarosty pro vzdělání a kulturu PhDr. Michala Vávry převzali: Emílie Kaplanová, Eliška Čivrná, Lucie Šimková, Pavla Kutlvašrová, Šimon Šafařík (všichni 4. A), dále Viola Möhwaldová, Vojtěch Novák, Vladimír Kutlvašr, Barbora Kočí (2. A), Jakub Mařas (3. A), Adéla Musilová a Sylvie Algerová (6. A), maturanti Matouš Kuřík a Daniel Mečíř. Nejúspěšnějším ze všech nominovaných se stal Josef Šedivý, student 1. B, který bude reprezentovat naši školu, naše město a naši Českou republiku na Mezinárodní olympiádě o Zemi v Pekingu.

Může jít o obrázek 9 lidí a text

Všem oceněným gratulujeme a děkujeme za skvělé výsledky. Dík patří také kolegům pedagogům a v neposlední řadě rodičům.

Krásné prázdninové léto nám všem.

Více fotografií na našich FB stránkách: https://www.facebook.com/photo?fbid=438463375615982&set=pcb.438464478949205

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *