Noc tuleních pásů

25.únor 2007

gymvr.07_20078.jpgNoc tuleních pásů je skialpinistický závod, který se konal tuto sobotu na Čerrné hoře. V těžkém zamlženém terénu jsme mohli fandit i pětici našich studentů, kteří dosáhli vynikajících výsledků. V kategorii kadetek si nejlépe vedla Karolína Grohová,  druhé místo obsadila Zuzka Kubátová a třetí příčku vybojovala Petra Volfová.Radek Groh v kategorii kadetů získal zlato a Michal Galandák v kategorii OPEN si doběhl  rovněž pro zlatou medaili. Všem gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů !!!

Atletika – královna sportů

22.únor 2007

V neděli 18.2.2007 se uskutečnilo  v Praze halové Mistrovství České republiky v atletice, kde nás skvěle reprezentovali sourozenci Grohovi. Karolína si v běhu na 800m doběhla pro stříbro a Radek obsadil  4. místo v běhu na 3 km. Gratulujeme!!!

Zlatá v běhu na lyžích

Výborných výkonů v běhu  na lyžích dosahuje Michal Galandák, který v Českém poháru ve Vysokém nad Jizerou obsadil v běhu na 10 km volnou technikou 1.místo a v klasickém běhu na 7 km 3.místo.Na Mistrovství České republiky na 10 km klasicky doběhl na 6. místě. Gratulujeme !!!

Honzův bronz

15.únor 2007

Na mezinárodních závodech FIS CIT na Stohu ve Špindlerově Mlýně zajel Jan Čermák ve slalomu třetí nejlepší čas. Gratulujeme!!!

Zuzka mistryní Evropy

zuzkakubatova2.jpg Zuzka Kubátová si v dnešním závodě na krátkou trať v lyžařském orientačním běhu v rakouzském Salzburgu doběhla pro titul dorostenecké mistryně Evropy

Gratulujeme a přejeme správný směr i do dalších závodů.

Na Stohu se dařilo…

adina.bmp

Ve Špindlerově Mlýně se konaly ve dnech 8.-11.2.2007  Republikové klasifikační závody žáků, kde Andrea Zemanová získala ve slalomu a obřím slalomu dvě zlaté medaile.

V případě lepších sněhových podmínek nás bude reprezentovat na Mistrovství světa žáků  v  Itálii. Gratulujeme !!!

Fond ohrožených dětí

Ve třídě 3.A se stalo již tradicí přispět na Fond ohrožených dětí, tento rok ve výši 500 Kč. Přidá se některá třída? Některé děti nemají takové štěstí na rodiče jako vy!!!

Orienťáci se neztratili

9.únor 2007

stupnevitezu1.jpgNa Mistrovsví České republiky v lyžařském orientačním běhu, které se konalo   3. – 4.2.2007 ve Vrbně pod Pradědem, dosáhli vynikajících výsledků Zuzka Kubátová (2. místo), Jáchym Daněk (2. místo) a Vojta Machek(2 x 3.místo). Štafeta chlapců ve složení (Machek, Daněk Krajíček) si doběhla pro pěkné 2. místo. Gratulujeme !!!  Zuzka si svými výkony vybojovala nominaci na Mistrovství Evropy dorostu a Mistrovsví světa juniorů, které se uskuteční 11. – 17.2.2007 v rakouském Salzburgu.   Držíme palce !