Přípravný kurz na talentové zkoušky na školy architektury a designu

Letošní prázdninový kurz „FestAD 2018“ – přípravný kurz na talentové zkoušky na vysoké školy architektury a designu, zahradní architektury a veškeré výtvarně zaměřené fakulty

Praha – 15. – 20. 7. 2018

Rožnov pod Radhoštěm – 5. – 10. 8. 2018

Elektronické přihlášky na www.festad.cz do 15. 6. 2018

Průvodce uměleckými obory a uměleckou přípravou najdete na nástěnce VŠ.

Den otevřených dveří VŠE v Praze

Společný Den otevřených dveří všech fakult VŠE se uskuteční 

v sobotu 24. března od 9 do 14 hodin v Rajské budově VŠE na Žižkově.

Společný Den otevřených dveří je určen vám všem, kteří máte zájem o studium na VŠE, ale i těm, kteří ještě nejsou o svém budoucím oboru rozhodnuti. V rámci jednoho dne máte příležitost se dozvědět informace o všech šesti fakultách VŠE a tím pádem i o více oborech najednou. Můžete tak zároveň porovnat, co studium na jednotlivých fakultách VŠE obnáší, ale třeba objevíte i obor, o kterém jste původně ani neuvažovali.
Program akce naleznete zde: http://pr.vse.cz/dod/program/

Po celý den budou na stáncích a ve vyhrazených učebnách probíhat prezentace jednotlivých fakult Vysoké školy ekonomické v Praze. Budete si moci popovídat přímo se současnými studenty, a dozvědět se tak vše o studiu od těch nejpovolanějších, na jednotlivých stáncích se seznámíte s vybranými studentskými organizacemi, které na VŠE působí, ale i s pracovišti, které zajišťují profesní poradenství, zahraniční mobilitu studentů nebo třeba sportovní aktivity. V rámci doprovodného programu se můžete zúčastnit exkurze po kampusu školy, vyzkoušet si zkrácenou podobu přijímacích testů nanečisto nebo se třeba zúčastnit soutěže o ceny.