Studentské prezidentské volby

Milí studenti,

v pondělí 12. 12. budou na naší škole probíhat Studentské prezidentské volby. Vybraní studenti Vás s volební urnou i hlasovacími lístky navštíví 2. vyučovací hodinu. Na hlasovacím lístku je uvedeno 9 kandidátů a zakroužkováním jednoho z nich udělíte svůj hlas. Hlasování je anonymní a zcela dobrovolné. Pokud by se někdo nemohl 2. vyučovací hodinu účastnit tohoto hlasování, může svůj hlas odevzdat v kabinetě p. Deváté do 15:30. Výsledky Studentských prezidentských voleb budou zaslány sociologické agentuře pod unikátním kódem, který škola obdržela od pořadatele Studentských voleb JSNS, vzdělávacího programu organizace Člověk v tísni. Do tohoto programu se zapojily i další střední školy v České republice. Pokud žádný z kandidátů nezíská více než 50 % hlasů, bude se v lednu konat 2. kolo s dvěma kandidáty, kteří obdrželi nejvíce hlasů. Po vyhodnocení výsledků všech zapojených škol se dozvíte, jak by dopadla volba prezidenta mezi studenty SŠ v naší zemi.

Výsledky, které budou sečteny pouze za naši školu, se dozvíte na našich stránkách v následujících dnech.

Těšíme se na Vás při pondělním hlasování!

Příspěvek byl publikován v rubrice aktuality a jeho autorem je Mgr. Zuzana Devátá. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *