Od 14. 10. učíme všechny třídy distančně

Vážení rodiče, zákonní zástupci, žáci,
z rozhodnutí vlády ze dne 12. 10. 2020 přecházejí všechny třídy naší školy na distanční výuku. Je třeba následujících osm dní zvládnout. Poté nás čekají covidové a podzimní prázdniny a budeme věřit, že se od 2. 11. opět potkáme ve škole. V odkazu Rozvrh a suplování naleznete rozvrh hodin platný od 14. 10. 2020. Hodiny označené vpravo nahoře DisV budou probíhat online. Hodiny označené SamS jsou hodiny samostudia, do kterých budou zadávat vyučující samostatnou práci. Podle školského zákona je povinností žáků se vzdělávat i distanční formou, takže jsou všechny hodiny a aktivity povinné.

V případě technických problémů nás kontaktujte. Pokud se vám nepodaří do online výuky z technických důvodů připojit, kontaktujte třídního učitele. Jelikož bude síť zatížena, tak je možné, že nemusí hned vše fungovat také z naší strany.

Ve dnech 26. a 27. října 2020 je zakázána osobní přítomnost všech žáků ve škole, dle vyjádření MŠMT nebude povinná ani distanční výuka. V týdnu 26. – 30. 10. se tedy celý týden nebude vyučovat.

Školní jídelna umožní odběr obědů v rámci školního stravování (za dotovanou cenu) i žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem. Žáci pak mají možnost podle svých aktuálních podmínek oběd odebrat. Zařízení školního stravování je ve vztahu k žákům a zaměstnancům školy považováno za provozovnu, která neslouží veřejnosti. Je tedy možné, aby žáci a zaměstnanci školy konzumovali jídlo v prostorách jídelny.

Mgr. Martin Vlášek, ředitel školy

1 komentář u „Od 14. 10. učíme všechny třídy distančně

  1. Dobrý den, můžete mi vysvětlit, proč na stránce pobočky v Hostinném už je Vaše vyjádření k další výuce a zde stále nic není? Mám za to, že tato škola je hlavní a zde by měli být veškeré informace jako první… Děkuji a s přáním hezkého dne Kalenská

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *