Sportovní burza se vydařila

Chtěla bych poděkovat všem, kteří se zúčastnili sportovní burzy v naší tělocvičně. Přinesli jste přes 600 pěkných a kvalitních věcí, z nichž se téměř polovina prodala. Věci, které někomu již nesloužily, udělaly jinému radost. Poděkování patří i nadšeným pořadatelům, kteří vytvořili skvělou atmosféru. Doufám, že po pětileté odmlce navážeme na dlouholetou tradici této burzy. 

 

Sportovní burza

Rádi bychom vás pozvali na sportovní burzu, která je skvělou příležitostí prodat nebo koupit použité nebo nové sportovní vybavení a oblečení za výhodné ceny. Sportovní burza se bude konat v sobotu 11. listopadu  od 9 do 11 hodin v tělocvičně naší školy. Výběr věcí bude v pátek 10. 11. od 15,30 do 18 hodin. Výdej neprodaných věcí a peněz bude v sobotu po burze od 11 do 12 hodin.
Letáček na burzu naleznete zde:   Burza 23

Buďte ekologičtí a dejte věcem druhou šanci! Těšíme se na vás!

Burza učebnic

… proběhne tradičně na začátku školního roku. Prosíme studenty, aby začali nosit učebnice již od 25.8. v době od 8.00 do 12.00 do našeho kabinetu. Učebnice musí obsahovat vaše jméno, aktuální ročník a cenu. Maturanti napíší do učebnice místo ročníku M. Jazykové učebnice nesmí být popsány. Takové učebnice ani neprodávejte studentům nižších ročníků. Učitel má právo nařídit její vygumování či zakázat její používání. Co se již neprodává: Maturita Sulutions (červená), Literatura z edice Maturita, staré Odmaturuj ze ZSV a Bi, staré zeměpisy (v současné době se učí podle geografie 1, 2, 3, 4).

Studenti, kteří se nezúčastní cyklistického kurzu, budou pomáhat burzu připravovat.

Burza

Tradiční burza učebnic a dalších studijních materiálů pro třídy 1B,2B, 5A,6A se uskuteční ve čtvrtek 6.9. od 13.15 v učebně č. 21 (ve věži). Pro třídy 3B a 7A bude burza v pátek 7.9. od 13.00 Burza pro maturanty po dohodě. Knihy do burzy noste kdykoli nebo je nabízejte studentům nižších ročníků. Žáci malého G obdrží učebnice a pracovní sešity ve středu 5.9. – 1. hodina – 2A, 3. hodina – 4A, 4. hodina – 3A, 5. hodina – 1A. Studenti dlužníci přinesou nedodané knihy!!! Studenti, kteří se neúčastní cyklistického kurzu se budou hlásit mě a budou pomáhat na burze a ve skladu učebnic.

Burza

Milí studenti a studentky. Reaguji na Vaše dotazy posledních dní – ano burza bude. Pokud chcete prodat knihy přes tradiční burzu, můžete je přinést v pondělí 28/8 od 8.00 do 12.00 nebo v následující dny středa a čtvrtek. Knihy budou podepsané celým Vaším jménem + současný ročník + cena. Burza pro 1.-3. ročník vyššího G proběhne v 1. týdnu školy. Pro maturitní ročník burza proběhne ve 2. týdnu. Knihy můžete samozřejmě nosit i kdykoli v 1. týdnu školy. Jsme tu přece pro Vás. Hezký zbytek prázdnin. HB

Učebnice

Žáci nižšího gymnázia budou odevzdávat učebnice v úterý 26/6 během dopoledne. Všechny učebnice musí být podepsané a v odpovídajícím stavu. Studenti vyššího G mohou nepotřebné učebnice nabídnout mladším studentům nebo využít tradiční burzy knih – proběhne 1. týden v září. Na e-burze se pracuje. Nepotřebné učebnice můžete nosit k nám do kabinetu ve věži.

Sportovní burza se vydařila

Chtěla bych všem účastníkům burzy poděkovat za hojnou účast. Donesli jste spoustu zajímavých a kvalitních věcí, které se vám už nehodily a jiným lidem udělaly radost. Výsledkem byla radost na obou stranách. Děkuji za příkladnou spolupráci firmě Karhan sport a za pomoc při organizaci současným i bývalým studentům gymnázia.
Tak zase na podzim..!
Eva Volfová

Burza sportovních potřeb

Již tradičně se v tělocvičně gymnázia uskuteční burza sportovních potřeb (zimních i letních) a oblečení do tanečních. Příjem věcí bude v pátek 3. 11. 2017 v 16 v 18:30 hodin. Prodej věcí bube v sobotu 4. 11. 2017 v 9–11 hodin. Výdej věcí a peněz bude v sobotu v 11–12 hodin. Nabízíme velký výběr sjezdových lyží a bot za výhodné ceny a rádi vám poradíme s výběrem. Přijďte, určitě si vyberete!

Peníze z burzy

V letošním roce jsme úspěšně prodali knihy 157 bývalých i současných studentů. Celkový objem peněz, které se budou studentům rozdělovat, je 56 860,- V týdnu od 25/9 se budou peníze vyplácet pouze bývalým maturantům. Kdo se nemůže osobně dostavit, pošle své jméno a číslo účtu. Vaší povinností je podat zprávu o obdržení peněz na účet.
V říjnu se začnou vyplácet peníze současným studentům gymnázia.

Burza učebnic

Pro první ročníky vyššího G (5.A a 1.B) se burza uskuteční ve středu 6/9 od 13.15 v učebně č. 21, pro druhé a třetí ročníky vyššího G bude burza ve čtvrtek 7/9 od 13.15 tamtéž. Pro maturitní ročníky se burza uskuteční ve středu 13/9 od 13.15 tamtéž. Knihy můžete nosit kdykoli do našeho kabinetu. V den burzy si přineste drobné!!! Pokud se na burzu z nějakého důvodu nemůžete dostavit, můžete si knihy následně dokoupit ze zbylých knih. Pokud po nějaké knize, kterou jste na burze nesehnali, toužíte, stačí se zastavit za mnou a do 20/9 si můžete knihu závazně objednat. S pozdravem HB

Burza učebnic

Na letošní burze byly prodány knihy za 40 000,- Kč od 139 studentů. Nicméně jsme neuspokojili všechny. Prosím proto všechny, aby se ještě jednou podívali do zapadlých koutů svých pokojíčků, a prosím i bývalé maturanty, aby přišli a přinesli své učebnice. Co chybí současným studentům? Veškerý dějepis, stereometrie, kombinatorika, posloupnosti a řady, analytická geometrie, komplexní čísla (pro matematiky 3. a 4. ročníku). Optika, fyzika mikrosvěta, speciální teorie relativity a astrofyzika (Fy 4. ročník a seminář). Pro 2. a 3. ročník zeměpisu – Česká republika a Regionální zeměpis světadílů. Čítanka pro 1. ročník – modrá, čítanka pro 2. ročník – oranžová, čítanka pro 4. ročník – fialováa Odmaturuj ze ZSV – staré vydání. Děkuji předem. Peníze si můžete vyzvednout kdykoli od pondělí 19.9. od 9.30 podle mého rozvrhu. S pozdravem HB

Burza – 2. kolo

Zejména pro maturanty organizujeme ještě jedno kolo knižní burzy. Může se přijít podívat každý a každý může ještě donést knihy do středy 14/9. Buzra pak bude otevřena ve středu 14/9 od 13.15 do obsloužení posledního studenta v učebně č. 21. Chybí dějepisy, jazykové učebnice a matematiky do 3. a 4. ročníku. Zbyly zeměpisy, matematiky a fyziky. Máme hodně čítanek. Pro maturanty máme spoustu příprav k maturitě. V pátek se prodaly knihy v hodnotě více jak 33.000,- Kč. Peníze se budou vyplácet od pondělí 19/9 kdykoli, kdy budu přítomna. Bývalí studenti mohou požádat o přeposlání peněz na bankovní účet.

Burza učebnic

Milí studenti a studentky. Burza proběhne v pátek 9/9/2016 od 13.15 v učebně č. 21. Pro maturanty na cyklistickém kurzu bude zorganizována ještě miniburza ve středu 14/9 od 13.15. Učebnice si podepište, napište současný ročník a cenu. Popsané a doplněné knihy na burzu nedávejte. Vyřadíme je! V den burzy si přineste drobné! S pozdravem HB

Burza

Peníze z burzy se budou vyplácet od pondělí 21.9.2015 kdykoli v době mé přítomnosti ve škole (prosím zkontrolujte si podle rozvrhu a změn). Studenti, kteří se nemohou do školy dostavit osobně, zejména ti bývalí, nechť se s někým domluví na vyzvednutí peněz nebo pošlou číslo svého bankovního účtu na adresu: hana.brozova@gmail.com
Výnos letošní burzy: 45 342,-
Celkem k vyplacení: 48 833,-
nejvíce prodaných knih na žáka: 15
nejvíce získaných peněz na studenta: 980,-

NOSTE  DROBNÉ!!!

Kdo ještě potřebuje nějaké učebnice (M, Fy, Dě, čítanky a mluvnice, Z), zastavte se kdykoli.

Burza učebnic

Tradiční burza učebnic a dalších studijních materiálů se uskuteční v pátek 4/9 od 13.15 v učebně č. 21. Vše, co chcete prodat, noste kdykoli během pracovních dní do kabinetu prof. Paškové a Kosáčkové. Nezapomeňte knihy opatřit svým jménem, současnou třídou a cenou, za kterou byste rádi učebnice prodali. Popsané a poničené knihy budou z burzy vyřazeny!!!! V den burzy si na koupi nových knih přineste drobné!!!!

Burza

Ano, ano! Jeden školní rok končí a další zase přijde. Knihy do zářijové burzy můžete nosit již před prázdninami. Zejména prosíme čerstvé maturanty, aby nezapomněli na budoucí maturitní ročníky. Těchto knih máme trvale nedostatek. Upozorňuji na nadbytek matematik a fyzik pro první ročník.
Knihy do burzy opatřete svým jménem a třídou, do které budete chodit v září. Nezapomeňte na cenu, za kterou knihu budete prodávat.
Burza pro první ročníky proběhne hned ve středu 2.9.
Burza pro 2.-4. ročníky proběhne ve čtvrtek nebo v pátek v prvním týdnu. Časy budou upřesněny.
V září můžete nosit knihy kdykoli.
Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit z burzy knihy popsané a silně znehodnocené.