Stejně jako loni jsme ve Vrchlabí začali školní rok 1. září krátkým shromážděním všech žáků a zaměstnanců školy na školním hřišti. Ředitel Jan Kletvík všechny krátce přivítal, poté představil novou posilu pedagogického sboru Zuzanu Cejnarovou (Hv) a nastínil, co nás v tomto školním roce čeká.
Zatímco většina z nás užívala prázdninového odpočinku, někteří studenti reprezentovali školu i o letních prázdninách: Eliška Čivrná se účastnila dvou konferencí Evropského parlamentu mládeže (EYP), o čemž se můžete dočíst zde.
V prvních zářijových týdnech proběhly adaptační kurzy nových tříd a cyklistický kurz maturitních ročníků a již plánujeme celou řadu většinou již tradičních akcí jako jsou zájezdy a exkurze.
Přejeme vám podnětný a vydařený nový školní rok.